EST RUS
 
Jõulurahu soovides 2014
Jõulurahu aeg on käes, kiirelt muutuvas maailmas on siis vähemalt ...
aasta 2013
MIDA kavatsete edasi teha?

Valitsuse vahetuse tõttu pidi koos reformierakondlasest rahvastikuministri Paul-Eerik Rummoga ametist lahkuma ka tema esindaja Ida-Virumaal Ken Koort.

Rahvastikuministri endine esindaja Ida-Virumaal KEN KOORT:
Just täna [esmaspäeval] sain uuelt ministrilt [sotsiaaldemokraat Urve Palo] ettepaneku jätkata tema meeskonnas ja vähemasti esialgu aitan ma uuel ministril ametisse sisse elada. Rahvastikuministri töövaldkondi arvestades ei ole minu arvates takistuseks ka see, et me kuulume eri erakondadesse.

Nende nelja aasta jooksul, mis ma Ida-Virumaal olen tegutsenud, on see maakond muutunud mulle aina huvitavamaks ja probleemid lähemaks. Seetõttu ei tahaks ma olla selline ametnik, kes vaid korraks tuli Ida-Virumaale ja peagi ka läheb. Vähemal või suuremal määral jään ma Ida-Viruga seotuks ka edaspidi.

Ma ei tea veel praegu, kuidas uus minister kavatseb oma tööd täpsemalt korraldada ja mis saab Ida-Viru büroost. On olnud mõtteid, et võib-olla on otstarbekam viia see Jõhvist üle Narva, kus integratsiooniga seotud tööpõld on suurem.

Oma varasemas töös panin küllaltki palju rõhku sellele, et kaasata Ida-Viru noori aktiivsemalt Eesti ühiskonnas toimuvasse, otsisin neile teavet paljude projektide kohta, mille toel on võimalik oma plaane teostada. Ma arvan, et sama suunda tuleks kindlasti jätkata.


Allikas: Põhjarannik
[Lisatud 10.04.07]
Ken Koort
AS Panaviatic
Ken Koort  ken@koort.ee  +372 50 41 061